4 Towers MTB

Namiot NutrixxionNutrixxion wesprze w tym energetycznie wszystkich startujących zawodników. Przed każdym etapem będziecie mogli zaopatrzyć się w ten wysokiej klasy isotonic!
Firma będzie również obecna wraz ze swoim stoiskiem promocyjnym podczas zawodów, gdzie będzie można spróbować i nabyć wszystkie produkty w korzystniejszej cenie.

Nutrixxion oferuje wszystkie suplementy niezbędne do amatorskiego i profesjonalnego uprawiania sportów wytrzymałościowych. Szeroka gama produktów energetycznych oraz imponująca paleta smakowa zjednała sobie wielu zwolenników zwłaszcza, że marka wspiera wiele sportowych imprez europejskich oraz profesjonalnych i amatorskich drużyn.

Nutrixxion to renomowana niemiecka firma mająca za sobą 10 lat doświadczeń w dziedzinie profesjonalnego wspomagania energetycznego sportowców. W ofercie tej marki znajdziecie szeroką paletę smakową żeli energetycznych, batonów i napojów elektrolitycznych a także produkty białkowe niezbędne do regeneracji mięśni oraz ćwiczeń siłowych w pewnych etapach treningu.

Nutrixxion konsekwentnie zdobywa rynek i serca użytkowników bo jest marką przyjazną. Wspiera wiele wydarzeń sportowych oraz całą rzeszę sportowców profesjonalnych i amatorów - wszystkich którzy kochają sport i co najważniejsze - słucha ich uwag oraz rad.

Opracowanie innowacyjnego produktu dla ambitnego sportowca wytrzymałościowego było naszą wizją od samego początku. Uważaliśmy, że produkt powinien różnić się zawartością i smakiem od konwencjonalnych dostępnych na rynku. Wszyscy mieliśmy wieloletnie doświadczenie w żywieniu sportowców i uważaliśmy, że można to zrobić lepiej. Wiele naszych produktów zawiera nie tylko czyste węglowodany, ale także aminokwasy, które odgrywają ważną rolę w regeneracji organizmu. Byliśmy również jednym z pierwszych producentów, którzy stosowali izomaltulozę zamiast tradycyjnych składników, takich jak glukoza i fruktoza.

.. powiedział Mark Claußmeyer, założyciel marki Nutrixxion