MTB 4 TOWERS
5-8.08.2021
Poznaj dzikie Gorce
4Towers
Zdobądź je!
Ochotnica
Warto tu BYĆ !!!
ZAPISZ SIĘ
GÓRALSKIE PRZYSMAKI
PODHALAŃSKIE KLIMATY
PURE MTB
NIESPODZIANKI NA TRASIE
Błotko też musi BYĆ!
TECHNICZNE ZJAZDY
PIĘKNE WIDOKI
JAK STROME MOGA BYĆ ASFALTY
ONI DALI RADĘ
Dasz i TY !

Podczas III edycji wystartowało 100 zawodników i zawodniczek, którzy mieli do wyboru jeden z 2 dystansów Hell i Hard. Po czterech dniach pasjonującej rywalizacji do mety IV etapu, a tym samym pokonaniu podobno jednej z najciekawszych etapówek MTB w Polsce dotarło 87 Finiszerów, trasa była trudna i bardzo urozmaicona, ale zmodyfikowanie jej sprawiło, że była dużo przyjemniejsza do jazdy. Jednocześnie zawodnicy, którzy staneli na starcie pokazali prawdziwą wolę walki i wysoki poziom wytrenowania.

Pierwszy raz najdłuższy dystans Hell ukończyły dwie Panie, którym serdecznie gratulujemy: Daria Kasztarynda i Katarzyna Dąbrowicz. Wśród Panów na królewskim dystansie pasjonującą walkę stoczyli ubiegłoroczny zwycięzca Piotr Truszczyński i Łukasz Klimaszewski, a ścigał ich wszechstrony Damian Bartoszek, który jest głównie znany ze swojej wspaniałej jazdy na szosie.

Na krótszym dystansie Hard, zdecydowanie wygrała Ewelina Cywińska, a o drugie miejsce zacięty bój stoczyły Dagmara Ochot i Emilia Pingot. Wśród Panów dotychczasowy zwycięzca dwóch wcześniejszych edycji Maciej Ścierski musiał uznać wyższość rywali, najlepszy okazał się Jakub Litawiński, który w pokonanym polu zostawił Marcina Kalitę i Pawła ścierskiego, który po defekcie na II etapie gonił podium i z 22 miejsca awansował ostatecznie na trzeci stopień w klasyfikacji generalnej.

Gratulujemy i dziękujemy za piękną walkę na trasie.

Ochotnica MTB 4 Towers 2019

Klasyfikacja Generalna   15-18 sierpnia 2019  

Indywidualna Klasyfikacja Generalna Finalna 
Klasyfikacja Generalna Par Finalna

Klasyfikacja Generalna Drużynowa Finalna

 

ETAP 1   15 sierpnia 2019   Wyniki indywidualne 
Klasyfikacja par 
ETAP 2   16 sierpnia 2019   Wyniki indywidualne 
Klasyfikacja par
ETAP 3   17 sierpnia 2019   Wyniki indywidualne 
Klasyfikacja par 
ETAP 4   18 sierpnia 2019   Wyniki indywidualne 
Klasyfikacja par