4 Towers MTB

Podczas III edycji wystartowało 100 zawodników i zawodniczek, którzy mieli do wyboru jeden z 2 dystansów Hell i Hard. Po czterech dniach pasjonującej rywalizacji do mety IV etapu, a tym samym pokonaniu podobno jednej z najciekawszych etapówek MTB w Polsce dotarło 87 Finiszerów, trasa była trudna i bardzo urozmaicona, ale zmodyfikowanie jej sprawiło, że była dużo przyjemniejsza do jazdy. Jednocześnie zawodnicy, którzy staneli na starcie pokazali prawdziwą wolę walki i wysoki poziom wytrenowania.

Pierwszy raz najdłuższy dystans Hell ukończyły dwie Panie, którym serdecznie gratulujemy: Daria Kasztarynda i Katarzyna Dąbrowicz. Wśród Panów na królewskim dystansie pasjonującą walkę stoczyli ubiegłoroczny zwycięzca Piotr Truszczyński i Łukasz Klimaszewski, a ścigał ich wszechstrony Damian Bartoszek, który jest głównie znany ze swojej wspaniałej jazdy na szosie.

Na krótszym dystansie Hard, zdecydowanie wygrała Ewelina Cywińska, a o drugie miejsce zacięty bój stoczyły Dagmara Ochot i Emilia Pingot. Wśród Panów dotychczasowy zwycięzca dwóch wcześniejszych edycji Maciej Ścierski musiał uznać wyższość rywali, najlepszy okazał się Jakub Litawiński, który w pokonanym polu zostawił Marcina Kalitę i Pawła ścierskiego, który po defekcie na II etapie gonił podium i z 22 miejsca awansował ostatecznie na trzeci stopień w klasyfikacji generalnej.

Gratulujemy i dziękujemy za piękną walkę na trasie.

Ochotnica MTB 4 Towers 2019

Klasyfikacja Generalna   15-18 sierpnia 2019  

Indywidualna Klasyfikacja Generalna Finalna 
Klasyfikacja Generalna Par Finalna

Klasyfikacja Generalna Drużynowa Finalna

 

ETAP 1   15 sierpnia 2019   Wyniki indywidualne 
Klasyfikacja par 
ETAP 2   16 sierpnia 2019   Wyniki indywidualne 
Klasyfikacja par
ETAP 3   17 sierpnia 2019   Wyniki indywidualne 
Klasyfikacja par 
ETAP 4   18 sierpnia 2019   Wyniki indywidualne 
Klasyfikacja par