MTB 4 TOWERS
5-8.08.2021
Poznaj dzikie Gorce
4Towers
Zdobądź je!
Ochotnica
Warto tu BYĆ !!!
ZAPISZ SIĘ
GÓRALSKIE PRZYSMAKI
PODHALAŃSKIE KLIMATY
PURE MTB
NIESPODZIANKI NA TRASIE
Błotko też musi BYĆ!
TECHNICZNE ZJAZDY
PIĘKNE WIDOKI
JAK STROME MOGA BYĆ ASFALTY
ONI DALI RADĘ
Dasz i TY !

Miło nam poinformować, że Tatra Cycling Events nawiązała współpracę w ramach serwisu z najlepszymi specjalistami w dziedzinie serwisowania rowerów, w szczegółności dotyczy to rowerów przeznaczonych do jazdy w terenie i amortyzacji! W naszym miasteczku będą czakali na Was specjaliści z Spider Sports, kórzy pomogą Wam w razie problemów sprzętowych, a także z chęcia podzielą się swoim doświadczeniem.

W ramach opłaty startowej każdy z zawodników może skorzystać z podstawowych regulacyjnych usług serwisowych rowerów.

» Serwis rowerowy będzie zlokalizowany pod namiotem #SpiderSports i będzie obsługiwany przez wykwalifikowanych serwisantów, w okolicy startu/mety, dodatkowo na trasie każdego etapu we wskazanym bufecie będzie dostępna skrzynka serwisowa , smary do łańcucha, mleczka do opon i inne drobne rzeczy, a na każdym bufecie będą dostępne pompki.

» Serwis Rowerowy będzie dysponował większością części zamiennych, jednakże wszelkie nietypowe i szybko zużywające się komponenty uczestnik powinien posiadać ze sobą( min, haki do przerzutek, zestawy naprawcze do widelcy, okładziny hamulcowe tarcz)

» Do napraw będą przyjmowane tylko czyste rowery (na mecie)

Opcja dodatkowa!!!

INDYWIDUALNA OPIEKA SERWISOWA PODCZAS MTB 4 TOWERS 2021!

Ilość miejsc ograniczona! Pakiety serwisowe należy wykupić przy dokonywaniu opłaty za udział, jako usługi dodatkowe zaznaczając odpowiedni wariant.

W ramach pełnej opieki serwisowej będą wykonywane:
- mycie roweru po każdym etapie I,II,III,
- kontrola stanu technicznego,
- wymiana (o ile będzie to konieczne) drobnych części (szprychy, dętki, linki hamulcowe)
- regulacja (hamulce, przerzutki), kontrola/ustawienie zawieszenia (rowery full suspension)
- wymiana (po wcześniejszej akceptacji właściciela roweru, dokonana najpóźniej do godziny 22:00, poprzedzającej start do kolejnego etapu), głównych/ważnych elementów, które uległy uszkodzeniu (koszt części po stronie zawodnika).
UWAGA !!! Przeglądy będą wykonywane po etapie I, II i III.
Rowery będą do odbioru najpóźniej na 1 godzinę przed startem dnia następnego.

* koszt 350 PLN

 

W przypadku zakupu Indywidualnego Pakietu Serwisowego należy podać model Waszego roweru, na którym będziecie startować podczas MTB4Towers.

W razie pytań proszę dzwonić: 725 232 376

UWAGA!

W związku z tym, że każdego może spotkać na trasie nieprzewidziana przygoda, która może go weeleminować z rywalizacji podczas kolejnego etapu wprowadziliśmy w regulaminie zapis, kóry pozwoli Wam jechać dalej z nami:

&14 pkt.1.c.

  1. Zawodnik, który nie ukończył etapu z powodu defektu roweru na etapie, który uniemożliwia ukończenie danego etapu, będzie mógł rywalizować w kolejnych etapach i będzie klasyfikowany w klasyfikacji końcowej o ile fakt ten zgłosi Organizatorowi w tym samym dniu przed upływem limitu czasu przewidzianego na danym etapie. Etap nieukończony będzie miał zaliczony do klasyfikacji z czasem ostatniego zawodnika/zawodniczki z zachowaniem podziału ze względu na płeć, na danym dystansie powiększonym o 2 minuty karne.

 

 
 
 
 
Zdjęcie użytkownika Ochotnica MTB 4 Towers.
 
Zdjęcie użytkownika Ochotnica MTB 4 Towers.